Victorie

Nederlands

De wereldberoemde springpaardenvererver Voltaire (Furioso II) is hier gecombineerd met het bloed van de veelbelovende fokhengst Karandasj (Fedor) die zelf internationaal presteert onder Willem Greve. Aan moederszijde gaat de lijn via de hengsten Hattrick, Kaiserstern xx en Amor terug op de keur preferente merrie Niegonne. Deze Wagner-dochter bracht in combinatie met Pericles xx het nationale 1.40m-springpaard Flashdance. Niegonne is zelf een zus van de in Groot-Brittanië goedgekeurde hengst VP Odion (Vesins xx). Beiden stammen af van de kroon preferente Gidona (Componist).
Fok./Eig.: R. Franssen - Kampestraat 25 - 6657 AA Boven Leeuwen

English

Catalogusnummer:
Afstamming:
Voltaire /Pref x Karandasj
Geboren:
2002
Pedigree:
KWPN
Kleur:
Bruin
Geslacht:
Merrie
Fokfamilie:
Fokker:
Eigenaar:
Historie veulenveiling tm 2015
Veiling prijs:
€ 4400