Gibson M

Nederlands

De vorig jaar goedgekeurde dressuurhengst Cadans M stamt af van de reserve wereldkampioen bij de vijfjarige dressuurpaarden Sir Donnerhall. Cadans M komt net als de KWPN-hengst Adamo (v. Sandreo) uit de preferente keurmerrie Tomathika. Gibsons moeder Bejelinda stamt af van Sandreo, die zeer fraaie modellen weet door te geven. Ze legde bovendien een goede EPTM af. Voor de power zorgt de preferente hengst Contango. Contango wordt graag gezien in de pedigree van een dressuurpaard. Ujelinda is een volle zus van de Z1- dressuur geklasseerde elitemerrie Nilinda M, die op haar beurt het nationaal dressuurpaard Saintropez M (v. Mooiman) leverde. Via de Recruut-merrie Jelinda M komen we bij de preferente keur-sportmerrie Dilinda (v. G.Ramiro Z), die in de Z1 dressuur werd uitgebracht.
Warda 122 GPSa Nederland fokfamilie 58

English

10. Gibson M, (c)
The previous year licensed dressage stallion Cadans M is related to the reserve worldchampion of five-year-old dressage horses: Sir Donnerhall. Cadans M is, just like KWPN-stallion Adamo (Sandreo), from the preferent keur-awarded mare Tomathika. Gibson?s dam Bejelinda descends of Sandreo who produces very appealing models. Bejelinda did also a good EPTM- test. Preferent-awarded sire Contango gives the necessary power. He is much appreciated in the pedigree of a dressage horse. Ujelinda is a full sister of the Z1 elite-awarded mare Nilinda M, who supplied national dressage horse Saintropez M (Mooiman). Via Recruut-mare Jelinda M we come at the preferent keur-sport awarded mare Dilinda (G.Ramiro Z). She performed at Z1-level.

Catalogusnummer:
Afstamming:
Cadans M x Sandreo
Geboren:
2011
Pedigree:
KWPN
Kleur:
Donkerbruin
Geslacht:
Hengst
Fokfamilie:
Fokker:
Eigenaar:
Historie veulenveiling tm 2015
Veiling prijs:
€ 3200

Pedigree

Cadans M
Sir Donnerhal
Sandro Hit
Contenance D
Tomathika M
Pion
Omathika M
Bujelinda M
Sandreo
Sandro Hit
Prettify
Ujelinda M
Contango
Jelinda M