Cornet Blue GLN

Nederlands

Moeder Fantastick slaagde met 75 punten voor de IBOP en is hier samengebracht met de legendarische topvererver Cornet Obolensky, waarvan talloze nakomelingen op topniveau presteren. Grootmoeder Jasmijn is een volle zus van de KWPN-gekeurde hengst Horatio (v.Ramiro Z) en meerdere 1.30/1.35m-springpaarden. Uit deze directe vertakking van de succesrijke prestatiefamilie 13 komt ook de KWPN-hengst Rockefeller (v.Marlon) en het internationale 1.50m-springpaard Oman van het Wolske (v.Omar) van Guy Williams. Met in de moederlijn de prestatiegenen van de internationale sport- en fokhengsten Zirocco Blue VDL, Ramiro Z en Jasper beschikt deze Cornet Blue GLN over een eersteklas bloedsopbouw.

English

Dam Fantastick scored 75 pts. in IBOP and is combined here with the legendary top-breeding sire Cornet Obolensky, who has a numerous descendants performing at top-level. Granddam Jasmijn is a full sister of the KWPN-approved stallion Horatio (s. Ramiro Z) and several 1.30/1.35m jumping horses. From this direct part of this successful top-family 13 descend also the KWPN-stallion Rockefeller (s. Marlon) and the international 1.50m jumping horse Oman van het Wolske (s. Omar) of Guy Williams. This Cornet Blue GLN has a first class pedigree with in dam’s line the top-genes of the international sport- and breeding stallions Zirocco Blue VDL, Ramiro Z and Jasper.

Catalogusnummer:
34
Afstamming:
Cornet Obolensky x Zirocco Blue VDL
Geboren:
3 april 2017
Pedigree:
KWPN
Kleur:
Bruin
Geslacht:
Hengst
Fokfamilie:
13
Eigenaar:
Linden

Video

Pedigree

CORNET OBOLENSKY
CLINTON
CORRADO I
URTE
RABANNA VAN COSTERSVELD
HEARTBREAKER
HOLIVEA VAN COSTERSVELD
FANTASTICK
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
JASMIJN
RAMIRO Z
CASSARA