Kamona Z

Nederlands

Kamona Z is gefokt uit de getalenteerde Famona, die 81 punten behaalde in de IBOP en een halfzus is van de internationale 1.35m-paarden Camona (v.Vleut) en Vulcano (v.Orlando). Grootmoeder Ramona is een halfzus van het internationale 1.50m-paard Virginia van Stephan Lafouge. Vervolgens gaat de lijn terug op Katinka, een halfzus van de KWPN-gekeurde hengst Monaco (v.Animo) en meerdere 1.30/1.35m-paarden. Uit deze directe prestatiefamilie 495 stammen ook internationale springpaarden als Winand (v.Krunch de Brêve), Valentino IX (v.Andiamo), U (v.Andiamo) en Remmel (v.Animo). De befaamde Grand Prix-hengst Kannan heeft geschiedenis geschreven als vererver dankzij absolute uitschieters als Nino des Buissonnets, Albführens Paille, Diva II, Quorida de Treho en Molly Malone V.

English

Kamona Z is bred from the talented Famona, who scored 81 pts. in IBOP and is a half sister of the international 1.35m-horses Camona (Vleut) and Vulcano (Orlando). Granddam Ramona is a half sister of the international 1.50m-horse Virginia of Stephan Lafouge. This line leads back to Katinka, a half sister of the KWPN-approved stallion Monaco (Animo) and several 1.30/1.35m-horses. From this direct top family 495 descends also international jumping horses Winand (Krunch de Brêve), Valentino IX (Andiamo), U (Andiamo) and Remmel (Animo). Famous Grand Prix-stallion Kannan makes history because of top horses as Nino des Buissonnets, Albführens Paille, Diva II, Quorida de Treho and Molly Malone V.

Catalogusnummer:
Afstamming:
Kannan x Numero Uno
Geboren:
2016
Pedigree:
Zangersheide
Kleur:
Bruin
Geslacht:
Merrie
Fokfamilie:
495
Fokker:
Eigenaar:
Winkel - Highfield Genetics , Smakt
Veiling prijs:
€ € 7.500

Video

Pedigree

KANNAN
VOLTAIRE
FURIOSO II (VERTUOSO)
GOGO MOEVE (GOGO MOWE)
CEMETA
NIMMERDOR
WOZIETA
FAMONA
NUMERO UNO
LIBERO H (ACHILL-LIBERO H)
JOLANDA
RAMONA
ANIMO
KATINKA